ASIR Lustr EREBOS – krása přírodního dřeva v interiéru


Představení lustru

Na laně visící dřevěný maličký žebřík lustru EREBOS má na sobě namotaná další lana s objímkami bez stínítek. Jedná se o unikátní design, který se stane dekorativním prvkem každého interiéru.

Pro koho je tento lustr vhodný?

Máte-li rádi venkovský styl a požadujete-li dostatek světla, pak je tento lustr pro Vás tím pravým. Lustr EREBOS vyniká nejen svým designem, ale také vysokou funkčností. Vhodně osvětlí každý pokoj a dodá mu originální vzhled.

Co lze říci o materiálech?

Lustr EREBOS je vyroben ze dřeva a kovu vysoké kvality. Tento materiál může být použitelný pro různé interiéry a stylizace. Dřevěný povrch dodává prostoru teplou atmosféru, zatímco kovové prvky podpoří moderní design.

Technické specifikace

Osvětlení má rozměry 60 x 34 cm a výšku 100 cm. Kabel má délku 40 cm a typ objímek je 4 x E 27. IP kód činí IP20 a lustr je schopen podepřít až do maximálně 40 W.

Kde si můžete lustr EREBOS zakoupit?

Pokud se Vám tento lustr zalíbil, můžete jej zakoupit na webové stránce BREGA. Na adrese https://www.brega.cz/produkt/asir-lustr-erebos-prirodni-drevo-2 naleznete nejen tento produkt, ale i další zajímavé kousky pro Váš interiér.

Lustr EREBOS

Závěr

Lustr EREBOS je tím nejlepším řešením pro všechny, kteří chtějí do svého interiéru vnést krásu přírodního dřeva. Je to praktický a dekorativní kousek, který osvětlí každý pokoj a dodá mu originální vzhled. Naleznete jej na webu BREGA, který nabízí širokou škálu světelných prvků a dekorací pro Váš domov.