Designový svícen pro čajovou svíčku od KARE Design – Molla, výška 26 cm


KARE DESIGN Svícen na čajovou svíčku Molla 26cm

Designový svícen pro čajovou svíčku od KARE Design – Molla, výška 26 cm

KARE Design Svícen na čajovou svíčku Molla 26cm: Svícen na čajovou svíčku Molla ve zlatém provedení s věrnou kopií listů je zářivou dekorací i bez zapálené svíčky. Samotná svíčka uvede do pohybu krásnou hru světel.

KARE DESIGN Svícen na čajovou svíčku Molla 26cm

Svícen s výškou 26 cm lze využít i venku, je odolný a svíčka je ve skleněném zákrytu.

Svícen Molla je pro svou krásnou a elegantní podobu skvělou volbou pro každou příležitost. S výškou 26 cm je dostatečně výrazný pro stůl či komodu, ale zároveň není tak obrovský, aby překážel. Můžete ho umístit kamkoliv v interiéru – na stůl, na okno, na police nebo na krb.

KARE DESIGN Svícen na čajovou svíčku Molla 26cm – detail

Využijte svícen Molla v kombinaci se zlatými dekoracemi

Svícen Molla se skvěle hodí do různých interiérů, ale zvláště se hodí do těch, kde dominuje zlatá barva. Pokud chcete vytvořit důmyslný a dokonalý efekt, doporučujeme svícen Molla kombinovat s dalšími zlatými dekoracemi nebo doplňky. Zlatá barva působí velmi elegantně a doplňky v této barvě mohou povznést celý interiér.

Pro případ, že máte rádi KARE Design, doporučujeme vám, abyste se podívali na další produkty této značky. Nábytek a doplňky této značky jsou vždy originální, jedinečné a plné fantazie, stejně jako svícen Molla.

Přejeme vám příjemný nákup a těšíme se, až se stanete majitelem tohoto krásného svícnu!