Dvoukomorový granitový dřez MEXEN MARIO bílý – skvělý a praktický pomocník pro vaši kuchyň!

Granitový dřez Mexen Mario zaujme všechny, kteří ocení sílu moderního designu a kvalitního zpracování. Skládá se ze dvou dřezů, které budete takřka každý den využívat nejen k umývání vašich rukou, ale i nádobí, či ovoce a zeleniny. Zatímco v levém dřezu můžete volně pracovat s potravinami, hrnci, či zmraženým masem, do druhého můžete odložit veškeré špinavé nádobí.

Mluvíme o dřezu, který se zapouští do pracovní desky, díky čemuž bude působit vaše pracovní plocha vždy čistá a jednotná. Další výhodou je jeho odolnost vůči teplotním výkyvům, takže se nemusíte bát na něj položit horkou mísu nebo ledové potraviny. Jeho nadměrná odolnost proti odření a poškrábání mu dodá dlouhou bezstarostnou životnost. A svým velkolepým designem zapadne do všech moderních interiérů kuchyní.

Specifikace produktu:

  • S přepadovým otvorem – zabraňuje přetečení vody z dřezu při velkém množství nádobí a umožňuje pohodlné použití dřezu.
  • S otvorem pro baterii – díky tomuto otvoru můžete snadno a pohodlně nainstalovat baterii přímo na dřez.
  • Vysoká odolnost – granitový dřez je velmi odolný vůči mechanickému poškození, teplotním výkyvům, nečistotám a chemikáliím.
  • Moderní design – dřez má moderní design, který skvěle zapadne do každé moderní kuchyně.
  • Součástí automatický sifon – sifon odkaluje odpadní vodu a zabrání tak tvorbě nepříjemných zápachů v kuchyni.

Dvoukomorový granitový dřez MEXEN MARIO bílý

Granitový dřez Mexen Mario je skvělým a praktickým pomocníkem pro každou kuchyni. Navíc se se svým moderním designem skvěle zapadne do každého interiéru. Pokud si chcete tento dřez pořídit, navštivte stránku www.naradi-cz.cz/produkt/dvoukomorovy-granitovy-drez-mexen-mario-bily a vyberte si ten nejlepší kus právě pro vaši kuchyni.