Elegantní a pohodlná jídelní židle MICADONI YUMA v černé sametové barvě

Žádný stůl se neobejde bez pohodlné židle. Pořiďte si do vašeho interiéru jednoduchou, a přitom stylovou jídelní židli Yuma od značky MICADONI. Uživatele si získá nejen svým příjemným sametovým čalouněním ale také vzhledem, které je velmi elegantní a moderní. Pevná záda v kombinaci s kovovou, zlatě lakovanou podnoží poskytnou dostatečný komfort při posezení ve vaší jídelně nebo v kavárně či restauraci. Obohaťte váš interiér o nový kousek, který je v nabídce v řadě barevném provedení.

Sametové čalounění pro příjemné posezení

MICADONI YUMA je opláštěna sametovým povrchem, který je v současné době velmi trendy a oblíbený. Sametové čalounění v židli je velmi příjemné na dotek a poskytuje vysoký komfort při prodloužených posezeních. Tento materiál má vysokou odolnost vůči oděru a nárazům. Proto si můžete být jistí, že vás tato jídelní židle bude sloužit po mnoho let.

Pevná konstrukce pro bezpečné a stabilní posezení

MICADONI YUMA je vybavena pevnou konstrukcí, která vám zajistí bezpečné a stabilní posezení. Kovová, zlatě lakovaná podnoží poskytuje židli pevnost a stabilitu. Toto kovové provedení podnoží dodává židli moderní vzhled a sladí se s ostatním nábytkem v místnosti.

Jednoduchý design pro snadné kombinování

Díky svému elegantnímu a jednoduchému designu je MICADONI YUMA snadno kombinovatelná s ostatním nábytkem v místnosti. Tato jídelní židle se hodí k jakémukoliv jídelnímu stolu a dá se snadno přizpůsobit různým interiérům a stylům.

Tipy na údržbu vaší jídelní židle MICADONI YUMA

Aby byla vaše židle v perfektním stavu, bude potřeba pravidelně odstraňovat prach a nečistoty jemným vysáváním. Nezapomeňte použít měkký konec. Otřete jej čistým suchým hadříkem a dávejte pozor, abyste nepoškodili nebo neroztrhli povlak. U tekutých skvrn, pevných / suchých nebo mastných skvrn je třeba je rychle odstranit jemným třením povrchu bílým hadříkem navlhčeným horkou vodou nebo mýdlem smíchaným s vodou. Nikdy k sušení nepoužívejte přímý zdroj tepla, jako je vysoušeč vlasů, ani jej nedávejte do blízkosti radiátoru, protože by mohlo dojít k poškození textilie povlaku. Nepoužívejte žádné abrazivní prostředky (bělidla, čpavek atd.), které by mohly poškodit váš nábytek.

MICADONI YUMA - černá sametová jídelní židle

Zdroj: Interierio.cz