Elegantní servírovací mramorový tác od Ladelle rozměru 35×12 cm – Buckley

Buckley: Elegantní a moderní kolekce servírovacích prkének od značky Ladelle, která přináší kombinaci prémiového mramorového materiálu a akáciového dřeva. Servírovací tác z této kolekce má rozměr 35 x 12 cm a nabízí nekonečné možnosti, jak pohostit své hosty a ukrýt na něm sýry, ovoce nebo jiné pochutiny.

Prémiový mramorový materiál s akáciovým dřevem – spojení, které zaujme

Ladelle: Kombinace mramoru a dřeva do jednoho designového prkénka je unikátní spojení, které zaujme nejen svým elegantním vzhledem, ale také svou kvalitou. Mramor jako materiál má vždy svoje neotřelé kouzlo, které dotváří přírodní kůže dřeva. Proto neváhejte a zkuste tento servírovací tác Ladelle.

Bezpečné a praktické řešení pro servírování pokrmů

Bezpečné řešení: Servírovací tác Buckley od Ladelle nabízí kromě své krásy také zvláštní bezpečnostní opatření, která zajišťují, že servírování pokrmů nekončí s nepříjemnými nehodami. Bezpečnostní ochrana okolo táců nabízí ochranu před pád jako i eetakulačním kapkám a díky tomu vám ušetří nečistot a starostí.

Praktické řešení: Servírovací prkénko Buckley Ladelle je velmi praktické řešení pro jakékoli příležitosti. Lze jej snadno umyt v myčce nádobí a bude se vám dobře hodit na každou příležitost – sei to grilování v zahrádce, večírek uvnitra domu nebo jakákoli jiná slavnostní příležitost.

Vhodné pro každé druhy pochutin

Pochutiny: Servírovací tác Buckingham se zvládne postarat o všechny druhy pochutin. Od různých ovoce, zeleniny, salátů, baget, nákupů a téměř vše, co vás napadne! S nabídkou tolik možností bude snadné Vaše pochutiny uspořádat tak, aby Váš servis na stole vynikl a působil elegantně.

Pokud hledáte stylové a praktické řešení pro servírování pochutin, nemusíte hledat dál. Servírovací tác Buckley od značky Ladelle je nejlepší volba. Navštivte náš e-shop, kde si můžete zakoupit tento klenot pro vaší kuchyň.

Servírovací mramorový tác od Ladelle rozměru 35x12 cm

Kolekce Buckley: Nezapomeňte si prohlédnout celou kolekci servírovacích prkének od Ladelle, abyste mohli vybrat ten nejlepší doplněk pro vaši kuchyň nebo společenskou místnost. Kromě servírovacíh táců vyrábí tato značka také prkénka na stolování, krájecí prkénka a ostatní doplňky.

Servírovací mramorový tác od Ladelle rozměru 35x12 cm

Celá kolekce je navíc k dispozici v široké škále velikostí a designů. Proto neváhejte a prohlédněte si tuto kolekci i vy.