Kontrastní hřejivá deka CALMA ve velikosti 150×200 cm v barvě ecru

Příjemná na dotek a praktická zároveň. Taková by měla být deka, kterou si chcete pořídit do své domácnosti? Pak je tato hřejivá deka přesně tím, co potřebujete a možná ještě něčím navíc. Jde o deku, která je v příjemné a neutrální ecru barvě, tedy také v barvě surového hedvábí a je podobná béžové nebo šedé. Jemný vzor, kterým disponuje nijak nenarušuje prostor, ve kterém je. Hodí se skvěle do každého interiéru a zahřeje i ty největší zmrzlíky.

Všestranné využití

Hodí se na pohovku, postel i křeslo a využít ji můžete jako lehkou přikrývku nebo deku k televizi či četbě knihy, ale také jako přehoz přes postel čímž získává hned několik možností využití. Deka je z příjemného a měkkého materiálu, který je na dotek jemný. Je skladná a můžete si ji s sebou vzít na dlouhé cesty. Svým vzhledem dodává snad každému interiéru příjemný a přátelský vzhled.

Odkaz na nákup

Pokud jste zaujati touto dekou, můžete si ji zakoupit na www.vybirejnabytek.cz.

Kontrastní hřejivá deka CALMA

Kontrastní hřejivá deka CALMA

Závěr

Vhodná do každého interiéru, praktická a příjemná na dotek. Taková je hřejivá deka CALMA. Pokud hledáte deku, kterou můžete využít v mnoha situacích, neváhejte a objednejte si ji ještě dnes.