Koupě sprchových dveří Huppe Aura elegance 401414.092.322 délky 120 cm

Po delší době jsme se rozhodli změnit design naší koupelny a začali jsme hledat nové sprchové dveře. Hledali jsme takové, že by doplňovaly styl celé koupelny a zároveň by byly praktické a snadno udržovatelné. Tak jsme narazili na sprchové dveře Huppe Aura elegance 401414.092.322 délky 120 cm na webu Kupsinabytek.cz.

Výplň ze skla a bez dekoru

Tuto variantu jsme si zvolili, protože nám design sedl a hlavně jsou praktické. Výplň dveří je z čirého skla bez dekoru. Tento design se hodí pro všechny koupelny, protože ladí s jakýmkoliv dekorem a navíc nevytváří nepořádek v optické části koupelny.

Bez vaničky a v lesklém chromu

Důležité pro nás bylo to, že tyto dveře mohou být instalovány bez vaničky. To je velmi praktické zejména pro údržbu. Dále nás zaujal lesklý chromový povrch profilů, který nám krásně ladí s bateriemi a doplňky v koupelně.

Technologie Hüppe Anti-Plaque

Jak už jsme zmiňovali, důležitý byl i fakt, že jsou dveře snadno udržovatelné. Naštěstí výrobce myslí na vše a tak jsou dveře opatřené technologií Hüppe Anti-Plaque. Tato povrchová úprava usnadňuje čištění a umožňuje jednoduché stékání vody i v podobě drobných kapek.

Posuvné otevírání

Dveře mají posuvný systém otevírání, což je další praktickou výhodou, pokud prostor není až tak velký. Dveře se dají posouvat velmi snadno a plynule i jednou rukou.

Levá orientace

Nakonec jsme si objednali sprchové dveře Huppe Aura elegance 401414.092.322 v levé orientaci, protože naše koupelna to vyžadovala. Dveře jsou již u nás doma a posloužily nám opravdu skvěle. Jsme velmi spokojeni s výsledkem a celá naše koupelna vypadá nyní jako nová a moderní.

Koupelna s moderními dveřmi Huppe

Také hledáte praktické a moderní sprchové dveře? Doporučujeme vám podívat se na stránky Kupsinabytek.cz, kde najdete široký výběr různých typů a designů sprchových dveří. Nechte se inspirovat a vyberte si ty správné pro vaši koupelnu.