Nová žlutá nástěnná police ASIR DESTAN – praktické a stylové řešení pro vaše interiéry!

Stačí jen trocha představivosti a umět si představit, jakže by to vypadalo, kdybyste si do svého obývacího pokoje anebo ložnice pořídili skvěle vypadající nástěnnou polici v barevném provedení, které atraktivně ladí s kobercem, závěsy či dekoračními doplňky. Pokud jste také ještě nenašli svého ideálního pomocníka, vhodného pro vaše potřeby a vkus, měli byste se podívat na skvělou novinku, kterou pro vás máme.

Nástěnnou polici DESTAN. tvoří černá základová deska, na které jsou ukotveny dva žluté obdélníkové regály.

ASIR DESTAN je tou správnou volbou pro ty z vás, kteří touží po skvěle designovaném praktickém řešení pro ukládání různých drobných předmětů či dekorací. Mohou se co nejlépe hodit nejen do ložnice, ale i do obývacího pokoje, chodby, na pracovní stůl, do kuchyně…

Nástěnná police ASIR DESTAN
ASIR Nástěnná police DESTAN žlutá

Nápaditý design, který ve své podstatě připomíná horní a dolní část obdélníku, se vynořuje díky ergonomickému, baculatému tvaru regálů, které jsou připevněny k černé, velmi stabilní základové desce. Bočnice jsou pak vynikajícím řešením pro to, aby se vám důkladně nevysypal obsah polic a zároveň vytváří velice povedený celek.

Za povšimnutí stojí designově řešené černé drátěné bočnice obou regálů, ze kterých je nástěnná police DESTAN sestavena. Je to originální nápad, který z ní dělá zajímavý produkt, stojící za to vyrazit do nábytkového obchodu.

Je vyrobena z 18 mm silných desek pokrytých 100 % melaminem v černé a žluté barvě a z kovových drátů černé barvy.

Pokud jde o možnosti výběru barev, neváhejte také dlouho nad dodržováním klasických řešení. Zkuste si to ozvláštnit nápaditějším řešením a nebojte se různých barev a kontrastů.

ASIR DESTAN disponuje rozměry: Šířka: 65 cm Hloubka: 19 cm Výška: 96 cm Výška police: 29 cm Šířka police: 48 cm.

Tuto originální novinku si můžete objednat na stránkách velkynabytek.cz a užít si tak praktického a stylového řešení pro vaše interiéry, které jistě zaujme oko vašim hostům i vám samotným.