Nový Sedák Puntík v modré barvě – rozměry 42 x 42 cm


Originální sedák pro váš domov i zahradu

Sedák Puntík modré barvy je novinkou na trhu. Jeho praktická velikost 42 x 42 cm vám umožní využít ho nejen na křesla a židle v domácnosti, ale i na zahradě nebo chatě. Sedák je také skvělým doplňkem pro vaši kancelář – s ním se budete cítit pohodlněji během celého pracovního dne.

Sedák Puntík modré barvy

Vyrobeno ze strukturované látky

Sedák Puntík je vyroben z kvalitní strukturované látky. Ta mu dodává zajímavý vzhled a zároveň zajišťuje příjemný pocit při používání. Látkový sedák je navíc lehčí a snadněji se udržuje než klasické polstrované sedačky.

Praktické šňůrky pro pevné přichycení

Sedák Puntík je vybaven praktickými šňůrkami. Ty umožňují snadné a pevné přichycení k židli či křeslu. Díky šňůrkám se nemusíte obávat, že by se sedák posouval nebo sklouzával a vy byste museli neustále upravovat svou polohu. To oceníte při dlouhých posezeních nebo například během grilování s přáteli.

Sedák Puntík modré barvy na zahradě

je skvělým pomocníkem pro vaše každodenní posezení. Ušetřete svůj záda a rozzářte svou zahradu či kancelář novou sedací plochou.

Závěr

Proč byste měli trávit hodiny sedění na nepohodlném křesle, když si můžete pořídit pohodlný Sedák Puntík modré barvy? Díky němu budete mít vždy příjemné a bezbolestné posezení, ať už budete grilovat na zahradě nebo pracovat v kanceláři.

Zajímá vás tento sedák? Kupte si ho na Brega.cz ještě dnes!