Pistáciově zelená sametová židle MICADONI VENTURA – pro luxusní a stylové posezení

pistáciově zelená jídelní židle MICADONI VENTURA

Neobyčejný vzhled a jemný kontrast

Pohodlná jídelní židle MICADONI VENTURA zaujme svým neobyčejným a atraktivním vzhledem. 

Příjemné sametové čalounění v pistáciově zelené barvě a černě lakovaná buková podnož vytváří jemný kontrast, který dodá osobitý design a styl. Na efektivnosti přidá elegantní prošívání na zádové opěrce. Židle perfektně doladí jídelny či restaurační a hotelové prostory zařízené v duchu skandinávského stylu.

Každodenní péče o sametové čalounění

Tip k čištění: Aby byl váš kus nábytku v perfektním stavu, bude potřeba pravidelně odstraňovat prach a nečistoty jemným vysáváním. Nezapomeňte použít měkký konec.

Otřete jej čistým suchým hadříkem a dávejte pozor, abyste nepoškodili nebo neroztrhli povlak. U tekutých skvrn, pevných / suchých nebo mastných skvrn je třeba je rychle odstranit jemným třením povrchu bílým hadříkem navlhčeným horkou vodou nebo mýdlem smíchaným s vodou.

Nikdy k sušení nepoužívejte přímý zdroj tepla, jako je vysoušeč vlasů, ani jej nedávejte do blízkosti radiátoru, protože by mohlo dojít k poškození textilie povlaku. U inkoustových skvrn byste měli použít speciální ošetření k odstranění inkoustových skvrn, prodávané ve specializovaných prodejnách nábytku. Nepoužívejte žádné abrazivní prostředky (bělidla, čpavek atd.), Které by mohly poškodit váš nábytek.

Pistáciově zelená sametová židle MICADONI VENTURA

Závěr

Pistáciově zelená sametová židle MICADONI VENTURA je skvělou volbou pro každého, kdo hledá luxusní a stylové posezení jak pro jídelnu, tak i pro restaurační nebo hotelové prostory. Kromě jeho neobyčejného vzhledu, je také velmi pohodlná a snadno se udržuje čistá. Určitě stojí za to si ji pořídit a zvýšit tak úroveň vaší domácnosti nebo podnikání!

Vyzkoušejte pistáciově zelenou sametovou židli MICADONI VENTURA pro dokonalé posezení!