Pořiďte si elegantní WC štětku Nimco Keira chrom KE 22094W-26


Pro perfektní styl vašeho koupelny není potřeba nic víc, než si dopřát kousíček luxusu s kolekcí Nimco Keira. Široký výběr doplňků pro koupelnu, jako jsou držáky na ručníky, držáky na toaletní papír, ale také klasické stojany na WC štětky, zaujme každého návštěvníka vaší koupelny.

Design a kvalita v jednom

Štětka na WC je vyráběna z prvotřídních materiálů v kombinaci s prvotřídním zpracováním. Nimco Keira se také vyznačuje nekompromisní kvalitou a designem. Elegantní a luxusní řada, nabízející kromě úžasného vzhledu i praktické funkce pro každodenní použití.

Nimco Keira chrom KE 22094W-26 Toaletní WC kartáč

Toaletní WC kartáč Nimco Keira chrom KE 22094W-26, bude perfektním doplňkem pro vaši koupelnu. Nádobka na WC kartáč má vysoký tvar, což z ní dělá velmi praktický a efektivní doplněk do koupelny. Nádobka je vyrobena z matovaného skla, což ji dává dokonalý elegantní vzhled.

Kartáč pro WC je přiložen v plně funkčním a praktickém provedení, s úchytem mosaz s povrchovou úpravou chrom. Kartáč se tak dokonale hodí ke zbytku kolekce Nimco Keira a vaší koupelně dodá dokonalý vzhled.

Vybavte svou koupelnu špičkovými produkty

Vybavení vaší koupelny špičkovými produkty je důležitým krokem k dokonalému interiéru. Špičkový designový znak, účelné funkce a především kvalitní materiály jsou to, co dělá z luxusní koupelny dokonalou královnu domácnosti. S kolekcí Nimco Keira tohoto dosáhnete s nulovým problémem v podstatě okamžitě.

Pro více informací o WC štětce Nimco Keira chrom KE 22094W-26, si můžete prohlédnout produkt na stránkách společnosti ATcomplet, kde je pro vás připraven dokonalý popis všech funkcí, vlastností a dalších informací, které vám pomohou vybrat si pro vaši koupelnu ten správný produkt. Otevřením následujícího odkazu se dostanete na stránku s produktem:

WC štětka Nimco Keira chrom KE 22094W-26

Pokud se rozhodnete pro ni, určitě nebudete zklamáni. Je to jedinečný doplněk do vaší koupelny, který dodá dokonalý luxusní vzhled a přidá tak nezapomenutelný zážitek z každého pobytu v této místnosti.

WC stětka Nimco Keira chrom KE 22094W-26