Rohová sedací souprava ARMANDO v levém provedení Sawana 14/ Soft 11


Pokud hledáte sedačku, která je praktická a pohodlná zároveň, může být rohová sedací souprava ARMANDO v levém provedení Sawana 14/ Soft 11 tou pravou volbou pro vás. Navíc má ještě jeden skvělý bonus – můžete si ji pořídit na velkynabytek.cz.

Kombinace pružin faliste s kvalitní PUR pěnou

Rohová sedací souprava ARMANDO se pyšní nejen praktickými vlastnostmi, ale také pohodlím našich zákazníků. To zajišťuje kombinace pružin faliste s kvalitní PUR pěnou, které jsou pro naši sedačku charakteristické.

Rohová sedací souprava ARMANDO

Tato kombinace dává sedačce speciální vlastnosti, které ji odlišují od jiných sedaček na trhu.

Tak třeba právě díky tomuto uspořádání vnitřních prvků je sedací souprava ARMANDO pro mnoho lidí tou nejpohodlnější volbou. Můžete se do ní pohodlně usadit, relaxovat a užívat si toho krásného pocitu pohodlí.

Velká výhoda – úložný prostor

Rohová sedací souprava ARMANDO nabízí ještě jednu skvělou výhodu – velký úložný prostor s možností rozkladu. To znamená, že když potřebujete více místa, můžete jednoduše rozložit soupravu a využít tak celou svou obývací místnost.

Rohová sedací souprava ARMANDO - úložný prostor

Úložný prostor je pro mnohé zákazníky velmi důležitou vlastností, protože v dnešní době je mnoho lidí nuceno bydlet v menších bytech s omezeným prostorem.

Můžete si tak všechny své věci uložit pohromadě a mít tak vše na jednom místě – jelikož se úložný prostor nachází v rohu sedačky, může být využit efektivně.

Provedení Sawana 14/Soft 11

Provedení Sawana 14/Soft 11 je jedním z výrobcem navržených adresných řešení, a určitě nelze o této variantě hovořit bez nadšení.

Je to provedení, které si získává stále více příznivců svým stylovým designem a moderním materiálovým zpracováním.

Rohová sedací souprava ARMANDO - provedení Sawana 14/Soft 11

Rohová sedací souprava ARMANDO v tomto provedení přináší na trh svěží a originální design s velkým potenciálem do nových interiérů.

Zkrátka a dobře se jedná o sedací soupravu, kterou si užijete jak při pohledu na ni samotnou, tak při jejím každodenním používání.

Závěrem

Rohová sedací souprava ARMANDO v levém provedení Sawana 14/ Soft 11 je ideální řešení pro Váš obývací pokoj, pokud hledáte kvalitní a praktickou sedačku s možností úložného prostoru a rozkládací funkcí. Navíc vám dodá i svěží a moderní design, který dodá nový rozměr vašemu interiéru.

Naši zákazníci tuto sedací soupravu velmi oblíbili a my věříme, že si ji oblíbíte i vy.