Šedá lenoška MICADONI Mamaia s černou podnoží, pravá – pro dokonalé odpočinkové chvíle

Chcete si krásně vybavit svůj domov? Lenoška Mamaia je pro to ideální volbou. Tento kus nábytku se vyznačuje jednoduchým, ale vkusným tvarem.

Čalouněné sezení je vyrobeno ze strukturované tkaniny, která je pevná a příjemná na dotek. Je však i velmi odolná proti oděru a vhodná do komerčních prostor. Kromě estetických kvalit je lenoška také pozoruhodně pohodlná a ergonomická. Celek doplňuje elegantní prošívání, které křeslu dodává noblesu.

Vyberte si tu pravou do vašeho interiéru!

Sezení je podtrženo kovovou, černě lakovanou podnoží. Mamaia je v nabídce v řadě barevném provedení.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Lenošku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Nakupujte na Vybiréj nábytek

Chcete-li si pořídit lenošku Mamaia nebo jiný kus nábytku, navštivte naši stránku Vybiréj nábytek. Na našich stránkách si můžete prohlédnout kompletní nabídku nábytku a vybavit si tak svůj domov dle vlastního vkusu.

Děkujeme, že nakupujete na Vybiréj nábytek a přejeme vám spokojenost s vašimi novými kousky nábytku!