Södahl – Sada 2 červených bavlněných prostírání o rozměru 33 x 48 cm


Bavlněná kvalita s metalickým leskem pro vaše stylové srdce

Bije vaše stylové srdce pro přírodní materiály? Pokud ano, tak jste na správné adrese. Designéři značky Södahl také milují přírodu a velmi hlasitě to dávají najevo. Přesvědčte se o tom s tímto minimalistickým prostíráním, které je vyrobeno ze 100% bavlny a metalických vláken. Kombinuje tak trendový režný vzhled a noblesní decentní třpyt. Prostírání se hodí do moderních interiérů, které mají rády materiály přírodního původu.

Využití kvalitních tkanin pro tvorbu nádherných kousků je pro dánsko-norskou značku Södahl samozřejmostí. Panenská příroda krásně poslouží při výrobě bavlny, vlny, viskózy a dalších materiálů, které jsou pro tvorbu kvalitních textilních produktů nezbytné. Kombinace vysoce kvalitní bavlny s metalickými vlákny vytváří unikátní produkt, který ve vašem domově nepochybně zaujme.

Södahl červená bavlněná sada prostírání

Tento výrobek je ověřen značkou CE, tudíž se jedná o produkt z evropské dílny. Södahl dbá na to, aby byly všechny produkty z naší nabídky vyráběny z kvalitních materiálů a v souladu se všemi evropskými normami a směrnicemi. Důraz kladený na kvalitu je tedy základem všech produktů této dánsko-norské značky.

Charakteristika produktu:

Sada 2 červených bavlněných prostírání Södahl o rozměru 33 x 48 cm

– Materiál: 100 % bavlna s metalickými vlákny
– Barva: červená
– Rozměry: 33 x 48 cm
– Balení obsahuje 2 kusy
– Výrobce: Södahl
– Země původu: Dánsko

Södahl červená bavlněná sada prostírání

Závěr: Pokud hledáte stylové a kvalitní prostírání v moderním designu, Södahl je pro vás tou správnou volbou. Důraz na kvalitu, použití přírodních materiálů a nezapomenutelný design jsou jen některé z předností této dánsko-norské značky. Koupí Södahl produktů přinášíte do svého domova nejen nezapomenutelný design, ale i kvalitní materiály a elegantní vzhled. Pokud si chcete tento kousek zakoupit, navštivte tuto stránku a pořiďte si svoji vlastní sadu prostírání Södahl.