Vánoční nápady: Skleněné koule s peřím jako dekorace


Skleněné koule s peřím

Popis produktu

Balení obsahuje 4 vánoční ozdoby ve tvaru koulí o průměru 7 cm, které jsou vyrobeny z čirého skla. Elegantní koule jsou naplněny nadýchaným bílým peřím a lze je snadno kombinovat s ostatními ozdobami, jak s jednobarevnými, tak se vzorovanými.

Použití dekorace

Skleněné koule s peřím jsou skvělou volbou pro každou vynálezcovu vánoční vizi. Tyto koule budou nejen skvělou dekorací na vánoční stromeček, ale také mohou být použity pro vytvoření vánočního aranžmá na stůl nebo na okenní římsu. Je možné je kombinovat s jinými dekoracemi, jako jsou například svíčky, větve a květiny.

Nákup kuliček s peřím

Pokud se chcete podívat na tyto skleněné koule s peřím a případně zakoupit, můžete navštívit tento odkaz: https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/vanocni-ozdoby-4-ks-pruhledne-sklenene-koule-s-perim-7-cm

Kombinování s dalšími ozdobami

Skleněné koule s peřím lze snadno kombinovat s jinými vánočními ozdobami. Pokud máte rádi minimalistický styl, můžete je kombinovat s jednobarevnými ozdobami a bílými svícny. Pokud jste zase fanoušci bohatších aranžmá, zkombinujte je s různými ozdobami ve stejných tónech a eventuálně přidejte květiny nebo větve. Možností je mnoho, stačí si vybrat ty nejlepší podle svého vkusu.

Kombinace s vánoční stromeček

Úklid a skladování

Po vánočních svátcích je důležité ozdoby pečlivě sbalit a uložit na bezpečné místo, aby nebyly poškozeny a mohly být použity i v dalších letech. Skleněné koule s peřím nejsou výjimkou. Doporučujeme je pečlivě očistit a uložit do krabice s ochrannou vrstvou, aby se nepoškrábaly nebo nepraskly.