Vanová baterie Paffoni Ricordi s bronzovým sprchovým setem 150 mm (IR023BR)

je kohoutková nástěnná vanová baterie, která přináší kouzlo retro designu do vaší koupelny. S jejím bronzovým provedením a roztečí baterie 150 mm se stanete majitelem kousku, který bude dodávat vaší koupelně stylový a elegantní vzhled.

Kohoutková vanová baterie s vlastním sprchovým setem

Tato vanová baterie disponuje vlastním sprchovým setem s roztečí 150 mm, což znamená, že si můžete užít jednotlivé vodní zážitky ve vaně nebo si prostě jen osprchovat vlasy bez nutnosti instalovat další prvek do prostoru koupelny.

Jakým způsobem můžete využít vanovou baterii s bronzovým sprchovým setem?

  • Osprchování vlasů – Pohodlné osprchování vlasů během každodenní hygieny vám usnadní každodenní ranní či večerní hygienu.
  • Koupání – Koupání ve vaně s vanovou baterií s bronzovým provedením a sprchovým setem se stanou neopakovatelnými zážitky.
  • Sprchování – Prostřednictvím vlastního sprchového setu ho můžete s lehkostí přeměnit na sprchový kout.

Nádherné bronzové provedení

Tato vanová baterie Paffoni Ricordi s bronzovým sprchovým setem 150 mm (IR023BR) je vyrobena z kvalitních materiálů s velkou pozorností k detailu. Je to nejen velmi praktický, ale také nádherně stylový kousek. Stejně jako si volíme a sladíme doplňky do interiéru, je třeba vybírat i koupelnové doplňky a armatury, které vypadají tak, jak bychom si přáli a co nám vyhovuje vzhledem k celkovému stylu koupelny.

Pokud hledáte vanovou baterii, která se stane nejen praktickým prvkem vaší koupelny, ale i jejím zaujímavým designovým prvkem, vanovou baterii Paffoni Ricordi s bronzovým sprchovým setem 150 mm (IR023BR) určitě oceníte.

Doporučujeme navštívit stránky www.skvelynabytek.cz, kde si můžete prohlédnout více podobných kousků a porovnat si je. Najdete zde nejen kvalitní výrobky od renomovaných značek, ale také ty nejnovější trendy v designových koupelnách.

Závěr

je ideální volbou pro ty, kdo hledají luxusní výrobek s retro designovými prvky. Je to krásný a praktický prvek, který dokáže z vaší koupelny udělat opravdovou oázu klidu a pohody. Pokud hledáte praktičnost, stylovost a špičkové zpracování, tento výrobek vám určitě poskytne vše, co hledáte.

Vanová baterie Paffoni Ricordi s bronzovým sprchovým setem 150 mm (IR023BR)