Žluté křeslo Teulat Dins – kousek nádhery s výškou 114 cm

Teulat Dins je křeslo, kombinující dva zdánlivě protikladné koncepty, které se však spojují v harmonii proporcí a stylu. Kovová konstrukce vytváří vzdušný styl podnoží a integrované prostorné čalouněné tělo dodává produktu pohodlný komfort.

Toto křeslo bylo pro značku Teulat navrženo designovým studiem Yonoh, které založili v roce 2006 Clara del Portillo a Alex Selma ve španělské Valencii. Tito designéři spojují svou kreativní zvědavost a vytvářejí funkční a nadčasový design.

Všechny detaily křesla Teulat Dins

Křeslo Teulat Dins má výšku 114 cm a barvu citrónu. Jeho kovová konstrukce je v černé barvě, což dodává produktu moderní vzhled. Křeslo je plně polstrované a má malé područky, což zaručuje pohodlí při dlouhém sezení. Díky svému stylovému vzhledu se hodí do moderně zařízených interiérů a dá mu nádech luxusu.

Žluté křeslo Teulat Dins

Na křeslu Teulat Dins je zajímavá jeho kombinace minimalistického vzhledu a kvalitního polstrování. Jeho moderní vzhled bude znát zejména mezi milovníky designového nábytku. Je vhodné jak do bytu, tak i do kanceláře, může být krásným doplňkem v letním období, když osvěží a dodá energii do daných prostor.

Vyrobene je z kvalitních materiálů, takže lze očekávat vysoce kvalitní prodyšnost a pohodlí. Jeho výška je ideální pro ty, kteří hledají vysoké křeslo, které jim umožní hledět na všechny okolní věci s lehkostí. Jeho ergonomie provedení a dokonalého položení těla ho také vytváří jako skvělé místo pro relaxaci.

Detail žlutého křesla Teulat Dins

Chcete v sobě probudit skladatele, malíře nebo psance? Co takhle usadit se v tomto křesle a začít vytvářet? Rozptýlit se nad něčím naším každodenním a uvolnit svého ducha?

Vypadá to, že křeslo Teulat Dins nás nechává zapomenout na vnější svět, když sedíme v jeho měkké náruči a vychutnáváme si tuto příchuť luxusu.

Chcete si takové křeslo pořídit? Stačí navštívit stránku codina.cz a objednat si ho.